Dotajā brīdī Jūsu iepirkumu
grozā nekā nav
Aizmirsāt paroli?
PiegādeKontaktiOMNIVA/DPDPapildus garantija Raksti mums: info@2u.lv
Kalnciema iela 40, Rīga
+371 29535566
+371 29555004
Tālrunis informācijai
+371 25436342

 


Cienījamie klienti!

Tehnisko iemēslu dēļ veikals ir slēgts līdz 2017.gada 16. februārim.

2U.LV komanda.

Par mums

Paldies, ka apmeklējāt mūsu interneta veikalu!Mūsu firma darbojas Latvijas tirgū kopš 2005 gada. un ir viens no  līderiem starp interneta veikaliem, kas reģistrēts kā "2u.lv".

Mēš piedāvājam iegādāties plašu preču klāstu, katru dienu tiek palielināts preču asortiments un atjaunotas cenas. Mēs esam gatavi atrast un piedāvāt arī preces , kuras nav atrodamas mūsu veikalā un piegādāt tās tuvākājā laikā.

Priekšrocības, kuras izmanto mūsu klienti, pērkot mūsu preces:
- drošība,
- iespēja pirkt lētāk,
- piegāde Latvijā un ES vastīs,
- kvalitatīva apkalpošana,
- individuāla pieeja,
- ražotāju garantijas.

Mūsu darbs balstās uz kolektīva profesionālisma, kas piedāvā mūsu klientiem labas cenas un preču kvalitāti, kā arī risnājumus mājai, biznesam ar garantijas un pēcgarantijas apkalpošanu.
Pie mums Jūs varat saņemt profesionālu konsultāciju par piedāvātajām precēm un pakalpojumiem, cenšoties arvien vairāk infomācijas sniegt ar aprakstu palīdzību mūsu web lapā.

Mēs vērtējam mūsu klientu uzticību! Gan mazum-, gan korporatīvās un vairumtirdzniecības klientus, kas vienmēŗ ir apmierināti ar cenām, apkalpošanu un kvalitāti.
Mēs sadarbojamies ar lielākajām vairumtirdzniecības noliktavām un ražotājiem Eiropā un Latvijā, kas piedāvā pasaulē pazīstamus brendus un ir mūsu droši partneri.

Mūsu mērķis  - padarīt www.2u.lv par visērtāko veikalu Jūsu iepirkumiem, un visdažādāko preču un pakalojumu iegūšanai, ar viskvalitatīvāko apkalpošanu un pieejamāko cenu.

Atrodi telefonus, datorus, fotokameras un citas preces interneta veikalos Salidzini.lv logotips Cenu salīdzinājums interneta veikalos Akcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikaliAkcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikali Also garante